Akcesoria do telefonów komórkowych

Hurtownia GSM Śląsk - sklep z akcesoriami gsm, akcesoria do telefonów komórkowych
Akcesoria GSM Śląsk - akcesoria na każdy telefon, części serwisowe do telefonów

 
Polecamy: Płatność elektroniczna obsługiwana przez DOTPAY (wpłata jest od razu na Państwa koncie):
 

Dotpay to najbezpieczniejszy system obsługi płatności online. Stosowanie najnowszych technologii i rygorystycznych procedur sprawia, że Dotpay jest uznawany za najlepszy serwis obsługujący transakcje płatnicze sklepów internetowych, firm, jak i płatności między osobami fizycznymi, co potwierdziło wiele rankingów oraz badań rynku.

Dokonując wpłaty tym sposobem wpłata jest odnotowana na naszym koncie w ciągu kilku minut.

 


 

Tradycyjny przelew na konto (wpłata jest odnotowana do 24h):

Jeśli wolisz w tradycyjny sposób przesłać nam pieniądze, to nie ma problemu. Wykonaj przelew na poniższe konto bankowe wpisując w tytule przelewu: "numer zamówienia" oraz swój adres e-mail.

mBank

47 1140 2004 0000 3202 7357 3757

CARO-NET Grzegorz Kaleja

 

 


 

   

       Płatności PayPal

System PayPal w Caro-Net.pl.

System PayPal to bezpieczna, wygodna i szybka metoda płatności w sklepach internetowych. Dzięki systemowi PayPal możesz zapłacić za swój zakup bez ujawniania swoich danych finansowych.

  • PayPal jest bezpieczny.

    Dane Twojej karty kredytowej oraz rachunku bankowego są bezpiecznie przechowywane w systemie PayPal. Nie musisz już wypełniać długich formularzy, gdy kupujesz w Internecie.

  • PayPal jest wygodny.

    Płacisz kilkoma kliknięciami. Dosłownie! Bez sięgania po kartę kredytową, bez żmudnego wypełniania wielu pól formularza, bez wizyty w banku. Aby zapłacić, musisz pamiętać jedynie swój adres e-mail oraz hasło do konta PayPal.

  • PayPal jest szybki.

    Wysłana przez Ciebie płatność niemal natychmiast znajduje się na koncie PayPal sprzedawcy, dzięki czemu może on od razu wysłać Ci przedmiot.